Kupno samochodu osobowego

Marzenia kupna nowego samochodu osobowego ciągną się za nami od lat dzieciństwa. Jako małe dzieci zawsze uwielbialiśmy uganiać się za samochodami, rozróżniać ich marki, zbierać foldery. Wreszcie jako ludzie dorośli decydujemy się na kupno samochodu osobowego. Nie jest to takie łatwe. Decyzja czy kupić samochód nowy czy używany to zawsze jest ogromny dylemat. Samochody używane mają swoje zalety. Na (więcej…)

Najlepsze kredyty samochodowe – listopad 2017

W tym miesiącu banki zaprezentowały wiele ofert na najlepsze kredyty samochodowe:

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt samochodowy

Wysokość oprocentowania kredytu samochodowego to zaledwie 4,49%. Kredytobiorca może liczyć nawet na 10 lat okresu spłaty. Maksymalny depozyt nawet do 200 000 zł. Oferta udzielana jest zarówno na nowe, jak i używane samochody. Bank udziela gwarancji na niezmienność raty.

2. (więcej…)

Kredyty samochodowe

Jedną z form finansowania zakupu samochodu na użytek własny lub dla firmy jest zaciągniecie kredytu samochodowego. Jest to zresztą jeden z najlepszych sposób w finansowania, bo najtańszy (zwłaszcza jeśli porównamy kredyt samochodowy z leasingiem lub pożyczką gotówkową). Kredyty samochodowe można zaciągnąć na zakup samochodu, motocykla, łódki, ciężarki, skutera, motoru lub każdego innego pojazdu.

Od (więcej…)